Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Full project name
mr: प्रकल्पाचे पूर्ण नाव

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Updated
mr: सुधारित
