Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Cancel
no: Avbryt

en: Full project name
no: Fullt prosjektnavn

en: Short project name
no: Vis prosjektnavn

en: updated
no: oppdatert

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Updated
no: Oppdatert

en: TODO
no: Oppgaver

en: One per line
no: Ett per linje

en: Update data
no: Oppdater data
