Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Full project name
pl: Pełna nazwa projektu

en: Short project name
pl: Krótka nazwa projektu

en: updated
pl: zaktualizowany

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Add project
pl: Dodaj projekt

en: other
pl: Inne

en: Project ID
pl: ID projektu

en: Popup message configuration
pl: Konfiguracja wyskakującego okna

en: Update data
pl: Aktualizuj dane
