Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: updated
ro: actualizat

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Updated
ro: Actualizat
