Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: updated
sk: aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Update data
sk: Aktualizovať údaje
