Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Full project name
ta: முழு திட்டத்தின் பெயர்

en: Short project name
ta: குறுகிய திட்டப் பெயர்

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Edit
ta: மாற்று

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது
