Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Full project name
uk: Повна назва проекту

en: Short project name
uk: Коротка назва проекту

en: updated
uk: оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: URL
uk: URL-адреса

en: Updated
uk: Оновлено

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Add project
uk: Додати проект

en: other
uk: інше

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: Project ID
uk: ID проєкту

en: downloads
uk: завантаження

en: Save project
uk: Зберегти проект

en: Update data
uk: Оновити дані
