Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: updated
vi: đã cập nhật

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Downloads
vi: Tải về
