Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: updated
ar: التحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: URL
ar: العنوان URL

en: Updated
ar: التحديث
