Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: updated
be: абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена
