Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: updated
cy: wedi ei ddiweddaru

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Updated
cy: Newidwyd
