Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Downloads
el: Λήψεις
