Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.
