Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Full project name
et: Projekti täisnimi

en: Short project name
et: Projekti lühinimi

en: updated
et: uuendatud

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Updated
et: Uuendatud

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Add project
et: Lisa projekt
