Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: updated
gl: actualizado

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Updated
gl: Actualizado

en: Downloads
gl: Descargas

en: TODO
gl: POR FACER
