Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: updated
he: עודכן

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: TODO
he: לביצוע
