Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Full project name
hr: Puni naziv projekta

en: Short project name
hr: Kratki naziv projekta

en: updated
hr: osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Add project
hr: Dodaj projekt

en: Update data
hr: Podaci o nadogradnjama
