Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: updated
id: diperbarui

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Updated
id: Diperbaharui
