Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: updated
is: uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: URL
is: vefslóð

en: Updated
is: Uppfært
