Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: updated
it: aggiornato

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Updated
it: Aggiornato

en: Downloads
it: Download
