Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: updated
ja: 更新

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Updated
ja: 更新

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Project ID
ja: プロジェクト ID

en: Update data
ja: データをアップデート
