Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: updated
jv: wis diupdate

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Updated
jv: Wis anyar
