Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: updated
ka: განახლებულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Updated
ka: განახლებულია
