Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព
