Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: URL
my: လိပ်စာ URL
