Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Full project name
nl: Volledige projectnaam

en: Short project name
nl: Korte projectnaam

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: TODO
nl: TE DOEN

en: Update data
nl: Data bijwerken
