Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: updated
fa: به‌روز شد

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: URL
fa: نشانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Downloads
fa: دانلودها
