Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Edit
ps: سمون

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو
