Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Full project name
pt: Nome completo do projeto

en: Short project name
pt: Nome curto do Projeto

en: updated
pt: atualizado

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Updated
pt: Atualizado

en: Add project
pt: Adicionar projeto

en: other
pt: outro

en: Update data
pt: Atualizar dados
