Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: updated
pt: atualizado

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser anulada.

en: Updated
pt: Atualizado
