Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Full project name
ru: Полное название проекта

en: Short project name
ru: Краткое название проекта

en: updated
ru: обновлено

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Updated
ru: Обновлено

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Add project
ru: Добавить проект

en: other
ru: другой

en: TODO
ru: СДЕЛАТЬ

en: Save project
ru: Сохранить проект

en: Update data
ru: Обновить данные
