Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: updated
sl: posodobljeno

en: Edit
sl: Uredi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Updated
sl: Posodobljeno
