Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Full project name
sv: Långt projekt namn

en: Short project name
sv: Kort projekt namn

en: updated
sv: uppdaterad

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Add project
sv: Lägg till projekt

en: other
sv: andra

en: TODO
sv: Att göra

en: Save project
sv: Spara projekt
