Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى
