Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: URL
ur: یو آر ایل
