Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: updated
az: yeniləndi

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Updated
az: Yeniləndi
