Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: updated
ca: actualitzat

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Update data
ca: Actualitza les dades
