Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: Full project name
fr: Nom complet du projet

en: Short project name
fr: Nom court du projet

en: updated
fr: mis à jour

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Downloads
fr: Téléchargements

en: TODO
fr: A faire

en: Project ID
fr: Identifiant (ID) de projet

en: Update data
fr: Mettre à jour les données
