Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Full project name
hu: Teljes projektnév

en: Short project name
hu: Rövid projektnév

en: updated
hu: frissült

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Add project
hu: Projekt hozzáadása

en: other
hu: egyéb

en: downloads
hu: letöltések

en: Update data
hu: Adatok frissítése

en: Installs
hu: Telepít

en: installs
hu: telepít
