Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: updated
hy: թարմացում

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Updated
hy: Թարմացվել է
