Project Stats (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Full project name
lv: Pilns projekta nosaukums

en: Short project name
lv: Īss projekta nosaukums

en: updated
lv: labots

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Downloads
lv: Lejupielādes
