Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: updated
oc: mes a jorn

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Project ID
oc: Id del projècte
