Project Stats (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: updated
tr: güncellendi

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Update data
tr: Veriyi güncelle
