Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Theme
ar: حلة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Clear cache
ar: مسح ذاكرة التخزين المؤقت

en: Themes
ar: الحلل

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.

en: %name must be a number.
ar: %name يجب أن يكون عدد.
