Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
