Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Theme
bs: Tema

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Themes
bs: Teme

en: %name must be a positive integer.
bs: %name mora biti pozitivni integer (cijeli broj).

en: %name must be a number.
bs: %name mora biti broj.
