Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Preset Name
ca: Nom de l'ajustament

en: Theme
ca: Tema

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Loop
ca: Bucle

en: CSS path
ca: Camí CSS

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Themes
ca: Temes

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: %name must be a positive integer.
ca: %name ha de ser un enter positiu.

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Library
ca: Biblioteca
