Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Preset Name
et: Eelseade nimi

en: Theme
et: Teema

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Controls
et: Nupud

en: Themes
et: Teemad

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: %name must be a number.
et: %name peab olema number.
