Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Theme
eu: Tema

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Themes
eu: Temak

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.
