Projekktor (HTML5 Video Player) (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Preset Name
hi: पूर्व निर्धारित नाम

en: Theme
hi: थीम

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Themes
hi: थीम ( शैली )

en: Library
hi: लाइब्रेरी
